How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good gumičky na hřívu koně

Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Přidat recenzi Přidat videorecenzi Zeptat se na produkt Produkt PFIFF Gumičky na hřívu barevné 400 ks zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Statistické cookies nám pomáhají lépe pochopit chování našich zákazníků tím, že anonymně sbírají facts, která nám následně reportují. My je poté využíváme ke zlepšení služeb pro Vás, naše zákazníky.

Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v odkazu výše.

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek a budete pravidelně informováni o našich nových produktech.

Háčkovala jsem háčkem číslo 9 krátkými sloupky. Nejprve jsem udělala kruh (11 řádků = 66 sloupků). Další tři řádky jsem háčkovala dokola bez přidávání. Pak jeden řádek jen za zadní nitky, aby se lem nahoře ohnul, a znovu jeden řádek za zadní nitky, tím se okraj přetočil dovnitř. Pak tři řádky bez přidávání a dostala jsem se na dno pelíšku. Zbývá ten vnitřní kraj trochu přichytit ke dnu, aby byl pelíšek stabilní. Přes polovinu pelíšku jsem do volných předních nitek sloupků horního okraje přiháčkovala kryt. Začala jsem na 33 sloupků a ubírala jsem na čtyřech místech v každé řádce, dokud jsem nespotřebovala všechny špagáty. Ještě by to kousek chtělo, aby byla stříška větší, ale nedá se nic dělat. Okraj jsem obháčkovala dvojitou růžovou vlnou, která už byla na lemu kytičky (ta mi zbyla z předchozích pokusů o využití špagátů). Kytičku chci přišít tak, aby jednak pelíšek trochu ozdobila, ale také aby držela stříšku.Tak hezké sny, Šotečku!

Stále mne zlobily hlasivky, čekala mne přednáška v Praze a cesta klimatizovaným vlakem, tak jsem potřebovala mít krk pěkně v teplíčku. Stihla jsem ho dodělat až pozdě večer před odjezdem, ale posloužil dobře. Název příze si nepamatuji, měla stejný návin (100 m) jako ta předchozí, ale byla o nitku silnější, tak mi nevyšlo na celých five opakování vzorku. Ale velký je dost, určitě ho užiju. Zatím nemá střapce, ale udělám je, šátek je s nimi zajímavější. 

Roztomilé provedení gumiček pro koně na hřívu nebo ohon. Zdobené puntíkatou mašlí. Balení sixteen kusů.

Taky má duhovou hřívu a ocas.Inu, trochu naivní umění, ale účel splnil: Šárka i všichni kolem se usmívají, kdykoli vytáhne mobil.Háčkovala jsem z Glorie háčkem číslo two.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie.

2017-ten-09T14:07:09.386+02:00Čapka MakoviceKoupila jsem si nový zimní kabát - takový netradiční, vlastně dva v jednom. Je to lehká Professionalšívaná bunda, vhodná teď na podzim, a přes ni se na zimu navléká vlněný volný kabát. Bunda i kabát here jsou béžové. A tak vznikla potřeba vyrobit si nějakou čepici, která by pěkně barevně ladila.Zastavila jsem se v místním obchůdku s galanterií, kde už jsem pořídila spoustu klubíček a většinou z nich vznikly moc pěkné věci. Našla jsem barevnou přízi Nako Colormatik se základní barvou světle hnědou a dlouhými kousky červené, hnědé a růžové. Je to a hundred% akryl, 210 m/100g. To je přesně síla, která mi vyhovuje. Čapka byla hotová za dva večery:Nemám ráda malé kulaté čapky, protože s mou kulatou hlavou a baňatým nosem tvoří velmi nevzhlednou kombinaci.

2018-04-26T19:fifty six:54.276+02:00Nákrčník z malých zbytků přízePo několika dekách mi tu zbylo mnoho neúplných klubíček příze Elian klasik a dalších akrylových přízí podobné síly. Do nové mnohobarevné deky se mi nechce, a tak zpracovávám klubíčka pomaličku v malých projektech. Po loňských pletených šátcích (v zimě byly fajn, krásně zahřály!) jsem zkusila háčkovaný nákrčník. Sice už je jaro, ale okamžitý nápad jsem musela zkusit hned zrealizovat.Začala jsem nejprve klasickým "granny" trojúhelníkem, a když byla základna dostatečně široká, aby šel přeložený šátek volně přetáhnout přes hlavu, spojila jsem oba konce základny a přiháčkovala nahoru stojáček vzorkem one ks + 1 řo.

Na zadním středu jsem práci vždy otočila, aby byly sloupky pěkně nad sebou. Lem je z jedné řady krátkých sloupků, jedné řady dlouhých sloupků a jedné řady račích sloupků.Docela mne překvapilo, jak pěkně nakonec nákrčník vypadá, i když některé řádky jsou nastavované jinou barvou. Převažují odstíny modré a zelené, doplňuje je fialová.Nákrčník už našel svou majitelku. Snad se jí bude dobře nosit.

I Hanička prý měla radost, takže té radosti byla hromada.Panenky jsou měkoučké, ideální do put upýlky. A tím, že nemají tělíčko, jsou i skladné. Toho Hanička hned využila a nacpala si je do školkového batůžku.Tady jsou panenky ze všech stran. Dokonce i pěkně stojí - příze Elian Klasik je silnější a s háčkem three,5 (na hlavičku jsem použila háček two,five) je je výtvor docela pevný.A takhle je vyzkoušela Lucinka v kočárku:Jednu Elsu jsem musela hned udělat také Professional Andělku. Tu jsem nestihla ani vyfotit...

Ergonomická rukojeť kartáče snižuje namáhání zápěstí. PVC trny umožňují snadné rozčesávání hřívy bez nadměrného vytrhávání žíní. Povrch má protiskluzovou úpravu. Všechny výrobky OSTER mají vysokou životnost. Délka: 23cm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *